W jaki sposób możemy otrzymać like na Instagramie

Osoby, które posiadają konta na różnych portalach społecznościowych, zdają sobie sprawę, jaką wagę posiadają tak zwane „lajki”. Na Instagramie możemy mieć wpływ na to, czy nasz post/zdjęcie będzie miało dużą oglądalność, a co za tym idzie, stanie się popularniejsze. Co zatem zrobić, aby otrzymać Like na Instagramie?

  • Pierwszym i najbardziej popularnym sposobem jest używanie hasztagów. Mają one ogromny wpływ na to, czy dany post trafi do szerszego grona odbiorców.
  • Ustawienie profilu na publiczny. Na Instagramie mamy możliwość ustawienie naszego profilu na publiczny bądź prywatny. Jeśli ustawimy tę drugą opcję, osoby, które odwiedzą nasz profil, nie będą miały możliwości przejrzeć dodane zdjęcia bądź relacje. Także osoba, która trafi na nasz profil, nie zostawi nic po sobie.
  • Systematyczność! Jeśli osoba, która prowadzi profil na Instagramie, dodaje systematycznie zdjęcia, ktoś może wyparzyć nasz post spośród innych proponowanych, to również może mieć wpływ, czy nasze zdjęcie otrzyma lajka.
  • Stworzenie interakcji z osobami, które odwiedzają nasz profil. Pod postem możemy zadać pytanie, zachęcić obserwujących do stworzenia dyskusji w komentarzach. Obserwujący spostrzeże, że próbujemy nawiązać kontakt i pozostanie z nami na dłużej.

Like na Instagramie wcale nie musi być wyznacznikiem tego, jakimi ludźmi jesteśmy. Jest to jedynie jeden z portali, na którym dzielimy się relacjami z naszego życia codziennego. Ludzie widzą tam tylko tyle, ile pozwolimy im widzieć, jest to zatem niewielki odłamek naszego życia

Leave a comment

Your email address will not be published.


*